انواع دوربینهای مدار بسته را نام ببرید؟

به این ترتیب شما نیز می توانید به سرعت پلیس و همسایه های خود را تنها با یک تماس تلفنی در جریان گذاشته و فرد سارق را برای همیشه از خانه سایت hikvision-pro-cctv خود دور کنید. مثلا با استفاده از برچسب یا تابلو های مخصوص آن ها را در جریان قرار دهید. به خاطر داشته باشید که در هر حالتی، باید با نصب یک برچسب یا تابلو کوچک، افراد را از وجود دوربین مطلع کنید. نوع و مدل دوربین مداربسته را باید با در نظر گرفتن مشخصات منطقهای که تجهیزات امنیتی در آن نصب میشوند انتخاب کنید. در راه اندازی یک سیستم مداربسته دوربین های متفاوتی بکار گرفته می شود که بر اساس شرایط و نیاز هر محیط انتخاب می شوند.

به همین دلیل به کابل ها و تجهیزات با کیفیت نیاز است. امروزه متاسفانه جرایم به یکی از حادترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده و هر روز شاهد وقوع انواع جرایم خصوصا سرقت هستیم که حریم امن شهروندان را شکسته، امنیت و حرمت جامعه را مختل می کند. همه ما به هنگام سفر و ترک خانه برای مدت طولانی، بابت خطرهای احتمالی چون ورود سارقان به حریم شخصی مان نگران و مضطربیم. در صورتی که این مرحله را به صورت اصولی و با در نظر گرفتن نیازهای امنیتی ساختمان پشت سر بگذارید، تا سالها خیالتان از بابت امنیت ساختمان راحت خواهد بود. اصلاً چه نیازی است تا بابت نصب یک سیستم امنیتی هزینه کنیم در صورتی که شاید هرگز با خطر جدی مواجه نشویم؟ در صورتی که تمامی ساکنین راضی به نصب و راه اندازی دوربین باشند، می توانید برای پارکینگ یا هر بخش مشاع ساختمان دوربین نصب کنید. اما در غیر این صورت، با توجه به اینکه امکان تصویر برداری از ساکنین و مهمانان آن ها وجود دارد، به دلیل وجود قوانین حقوقی و شهروندی، نصب دوربین می تواند از مصادیق «تعرض به حقوق خصوصی مالکین و تجسس در احوال شخصی افراد» تلقی گردد.

نکته مهم دیگر اینکه نباید جهت تصویر برداری دوربین به سمت ساختمان ها باشد و باید حتما دید در کوچه را در نظر داشته باشید. ممکن است بخواهید تردد افراد از جلوی درب منزل خود را کنترل کنید و دوربین را بیرون از ساختمان و در کوچه قرار دهید. به منظور دریافت تصاویر از دوربین های مداربسته و نگهداری آن نیاز است تا از دستگاه های ضبط تصاویر استفاده کنید. دوربین های باکس دوربین های حرفه ای هستند که بسته به نوع نیاز مشتری در محیط های صنعتی و اداری از جمله بانک ها قابل استفاده هستند. در حال حاضر برندهایی چون ویزیترون، ITR و داهوا از جمله شناخته شده ترین و کار کشته ترین برند های فعال در حوزه امنیت هستند و بنابراین می توان گفت که امتحان خود را در زمینه کیفیت پیش از این پس داده اند. الرت ایران فروشگاهی اینترنتی بوده که تمام تجهیزات امنیتی مورد نیاز شما به ویژه انواع بسیار زیادی از دوربین های مداربسته را تحت پوشش خود قرار داده و پس از خرید مشتری، امکان نصب و راه اندازی رایگان را نیز برای او فراهم می کند. امروزه بازارهای جهانی تمایل زیادی به دوربینهای دیجیتال نشان داده است. دوربین های بولت بدنه کشیده ای دارند و از نظر ساختاری بر اساس استاندارد های جهانی ضد آب طراحی می شوند.

برای نصب این دوربین ها لازم است پس از تهیه دوربین و دی وی آر از هر دوربین یک کابل کواکسیال به DVR کشیده می شود. نوع دیگه دوربین مداربسته ، دوربین مداربسته HD هست که نسل بعدی سیستم های تحت شبکه هستند و به دلیل قیمت بالای تجهیزات تحت شبکه توسط چند کمپانی در دنیا طراحی ، تولید و روانه بازار شدند ، دوربین های HD همانند دوربین های آنالوگ دارای درگاه ارتباطی BNC ، بستر ارتباطی کواکسیال هستند ولی به صورت مستقیم بر روی تلوزیون تصویر نمیدهند و دستگاه ذخیره ساز آنها HD DVR است ولی واحد سنجش وضوح تصویر آنها مگاپیکسل است . حتما سعی کنید بین فاصله DVR تا هر دوربین سیم کشی نصب دوربین شما حتما بصورت داکت کشی باشد تا سیم ها روی دیوار دیده نشوند و در معرض دسترسی افراد قرار نگیرند. خریداران و کاربران عزیز، اگر می خواهید بهترین برند تولیدی دوربین مداربسته را بشناسید و مقایسه آنها با سایر برند ها را مطالعه کنید، به صفحه بهترین برند های دوربین مداربسته مراجعه کنید. بنابر این توصیه می شود نکات مهم و عوامل تأثیر گذار بر قیمت را بشناسید و در زمان مطابق با پارامتر های آن سفارش خرید را در صفحه سایت فروشگاه اینترنتی ارسال نمایید .

قابلیت PTZ دوربین های مداربسته نیز مانند سایر مصارف الکتریکی از این طریق قابل تامین است که در نتیجه موجب صرفه جویی بیشتر در زمان و هزینه کابل کشی در این خصوص خواهد شد. دوربینهای مداربسته بی سیم به واسطه هزینهها و زمان نصب پایینتر، در بین کاربران امروزی بسیار محبوب هستند. نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته آی پی بسیار آسان تر از دوربین مداربسته آنالوگ است . اما ارتباط شبکه با دوربین های آی پی هر پیشرفت مرتبط با شبکه را نیر بر دوربین ها لحاظ می کند. این نوع دوربین فلزی بوده و معمولا از نوع آی دار IP65 و IP66 میباشند که بدین معنی است که ضد آب و ضد آفتاب هستند.

دوربین های باکس نوعی از دوربین های مداربسته معمولا به شکل مکعب مستطیل که لنز آن به صورت جداگانه نصب می شود. چه دوربین مداربسته ای برای شما مناسب است؟ نصب دوربین مدار بسته در این مکان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. بیشتر دوربینهای مدار بسته هوشمند از صدای دو-طرفه پشتیبانی میکنند. دوربین دام یا دوربین گنبدی بیشتر برای امنیت و نظارت در فضای داخلی استفاده میشود. از دوربین دام برای پوشش کلیه فضاهای داخلی شامل مسکونی ، تجاری ، اداری و … استفاده از این دوربین ها برخلاف سال های گذشته تنها به ساختمان های تجاری و اداری منحصر نشده و خوشبختانه ساختمان های مسکونی نیز به این تجهیزات امنیتی مجهز شده اند.

البته باید به این نکته توجه کرد که این دوربین ها به دلیل تکنولوژی منحصر به فرد و قابلیت های متعددشان نسبت به دوربین های آنالوگ کمی گران تر هستند. از آنجایی که کوچه یک فضای کوچکتر نسبت به سایر اماکن عمومی به شمار می رود، با توجه به قوانین دوربین مداربسته باید افرادی را که در آن کوچه زندگی می کنند از وجود این محصول مطلع کنید. بنابراین اگر دوربین را برای کنترل فروشگاه یا مغازه خود، در خارج از فضای آن، مثلا در کوچه یا خیابان نصب می کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید. باید با توجه به حقوق شهروندی و انسانی قوانین دوربین مداربسته رعایت کنید و با احترام به آن، از ایجاد مزاحمت برای کارمندان جلوگیری کنید. EXIR تکنولوژی جدید ارائه شده از کمپانی هایک ویژن است که توانسته تحول بزرگی در دوربین­های دید در شب ایجاد کندEXIR نسل جدید IR ها است که توانسته نقاط ضعف دید در شب IR موجود در بازار را رفع کند. برای مشخص کردن تجهیزات مورد نیاز نصب دوربین مداربسته در مجتمع های مسکونی ، فروشگاهها ، شرکت ها و یا فضاهای صنعتی قبل از هر چیز نیاز دارید نقاط حساس و کلیدی فضاها را شناسایی کنید .

این تعداد نقاط را با عنوان مگاپیکسل تعریف می کنند. با توجه به تمام این موارد، تهیه یک دوربین مدار بسته ضد آب امری ضروری به نظر می رسد. این دوربینها بهطور خاص طراحی شدهاند تا بدون توجه به نور محیطی که دارند، بهطور مؤثر عمل کنند. همچنین باید بداند چه دوربینی برای چه محیطی مناسب است. نوع دیگری از طبقه بندی برای دوربین های نظارتی وجود دارد که بر حسب طراحی ظاهری و محیطی است که در آن نصب می گردند. اما هر هدفی که جنبه دیگری داشته باشد، به لحاظ قانونی و اخلاقی مجاز نیست. در پایان گفتنی ست آکادمی فنی البرز پیش گام در برگزاری دوره های ارزشمند و پول ساز دیگری چون آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در کرج و … تنها این که شما یک سیستم مداربسته را انتخاب کنید خیال شما را از پوشش های منطقه ای حفظ نخواهد کرد بلکه این نصب دوربین مداربسته است که نکات بسیاری را می طلبد و در نهایت می تواند امنیت ساختمان شما را برقرار کند.

دلیل انتخاب این بُرد به خاطر کامل بودن و بروز بودن این کمپانی در زمینه بُرد و پردازنده دوربین­های مداربسته می­ باشد . حساس بودن این دوربین ها نسبت به اختلالات الکترومغناطیسی و پارازیت های ناشی از نوسانات برق هستند که تاثیر مستقیم روی کیفیت تصاویر دارند. همین ویژگی تحت شبکه بودن در دوربینهای مداربسته ip برای آنها مزایای زیادی را به همراه میآورد. همچنین ویژگی اصلی آن امکان دسترسی به رزولوشن 1080 و 720 پیکسل می باشد. این دوربین ها به دلیل ویژگی های فیزیکی خاص خود برای نصب در فضاهای باز مناسب تر بوده و کارایی بالاتر و بهتری ورا از خود به نمایش می گذارند.

اگر قصد دارید این نوع دوربین های مداربسته را بصورت پکیج و اقتصادی تر خریداری نمایید کلیک کنید. سیستم انالوگ را می توان نسل قدیمی تر سیستم های مداربسته معرفی کرد. در چنین موقعیتی، دوربین مداربسته با عملکرد هوشمند خود حرکت های سوژه را تشخیص داده، چهره او را ثبت کرده و پیام هشداری را برایتان ارسال می کند. غالباً چنین تاریکی در عموم فضاهایی که میشناسیم وجود ندارد. این دوربینها برای استفاده در فضاهای بسیار بزرگ، محوطه ساخت و سازهایی که هنوز فاقد اتصال به شبکه برق هستند، باغها، ویلاهای شخصی، مکانهای دورافتاده و یا حضور در فضاهایی که عملاً امکان کابل رسانی وجود ندارد مانند سطح دریاچهها و آب سدها و… استفاده از این دوربین هم مانند دیگر انواع دوربین ها باید با کسب اجازه از افراد صورت گیرد. با این وجود وقتی بحث از تأمین امنیت ساختمان باشد، همیشه این سوال مطرح است که آیا همه افراد باید به نصب دوربین مداربسته اقدام کنند؟ اگر این سوالات از ذهن شما هم عبور کرده اند پس شاید بهتر باشد با مطالعه این مطلب یک بار برای همیشه پاسخ قاطع آن ها را یافته و با مزایای و اهمیت استفاده از این ابزار ارزشمند به طور کامل آشنایی یابید.

حالا که ارزش و اهمیت حضور دوربین مداربسته در ساختمان را بهتر می دانید، پس وقت آن رسیده تا با انواع این ابزار مهم نیز آشنایی یابید تا مناسب ترین نوع آن را برای ساختمان مورد نظر خود انتخاب کنید. پس از انتخاب محل نصب دوربین مداربسته باید مقدار کابل و سایر تجهیزات مورد نیاز محاسبه شود. بهتر است پیش از خرید قطعات مورد نیاز در سیستم مداربسته، با کارشناسان فروش مشورت کنید تا قطعاتی که خریداری میکنید با یکدیگر سازگاری داشته باشند. همانطور که می دانید ، در طراحی سیستم های مداربسته پاناسونیک باید قیمت قطعات شامل دوربین های مداربسته پاناسونیک و ذخیره ساز ها و … در حالیکه، در دوربینهای بدون دستگاه مرکزی، تصاویر و فیلمها در کارت حافظهای ذخیره میشود که در درون دوربین قرار دارد. راه اول نصب دوربین های مداربسته بدون DVR: خرید دوربین های مداربسته تحت شبکه ایی که کارت حافظه دارند، این نوع دوربین های مداربسته تصاویر را در کارت حافظه ضبط و ذخیره می کننده و نیازی به نصب دستگاه DVR نیست. از آنجا که این دوربین ها بر خلاف انواع مداربسته، در نگاه اول مشخص نیستند و ممکن است در هر نقطه غیر قابل پیش بینی قرار گرفته باشند، برای استفاده از آن حتما نیاز به مجوز های ویژه قانونی، آن هم برای مدتی محدود دارید.

همچنین یکی از گران ترین نمونه های دوربین مدار بسته مدلهای بیسیم و وای فای آن می باشد که بدون نیاز به سیم کشی به راحتی می تواند برای نظارت مکانهای مورد نظر به کار گرفته شود. همچنین این نوع دوربین مداربسته همانند سایر دوربین ها قابلیت دید در شب را نیز دارد و از نظر کیفیت ثبت تصاویر از 1 تا 12 مگاپیکسل را در برمی گیرد.استاندارد IP در دوربین مداربستههمچنین این نوع دوربین مداربسته همانند سایر دوربین ها قابلیت دید در شب را نیز دارد و از نظر کیفیت ثبت تصاویر از 1 تا 12 مگاپیکسل را در برمی گیرد. نصب دوربین مداربسته یک فعالیت تخصصی است که هرکسی از عهده انجام آن بر نمیآید.