انواع دوربین مداربسته برای خانه + پک دوربین مداربسته خانگی + مقرون به صرفه

همچنین وجود عوامل زیادی می تواند در میزان قیمت دوربین مدار بسته تاثیر گذار باشد که برخی از این عوامل می تواند برند، قدرت لنز، نوسانات نرخ ارز و سکه، قابلیتهای سیستمی و غیره باشد. اگر به دنبال دوربین بولت پرفروشی هستید که نه تنها قیمت مناسبی داشته بلکه از تکنولوژیهای بهروزی مانند(AWB) بالانس اتوماتیک رنگ سفید، فناوری AGC و تکنولوژی TVL پشتیبانی میکند، پیشنهاد ما به شما دوربین مداربسته داهوا DH-HAC-B2A21P است. از جمله مزیتهای دستگاه XVR داهوا میتوان به کیفیت بالا، قیمت مناسب، ورودی و خروجیهای مختلف، پشتیبانی از انواع دوربین های مداربسته اشاره کرد. به همین دلیل کیفیت تصویر تحت تاثیر امواج نویز قرار گرفته و کاهش می یابد. شماتیک نصب در تصویر زیر آمده است. لازم به ذکر است که استفاده از این دستگاه بهترین روش برای کنترل، مدیریت و ذخیره تصاویر ارسالی انواع دوربین مدار بسته IP می باشد.

شبکه ارغوان علاوه بر بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه که موجبات اطمینان و اعتماد شما از خرید را میسر می کند، تخفیف های متنوعی را در سایت خود ارائه می کند تا خریدی مطمئن و راحت و مقرون به صرفه ای را تجربه کنید. در حقیقت امکان دید تصاویر در شب با این مکانیزم در دوربین های مداربسته میسر می گردد. دوربینهای دومنظوره: این نمونه دوربین مدار بسته در حقیقت دوربینهای آنالوگ هستند که پورت خروجی شبکه در آنها تعبیه شده است. این محصولات بیشتر در کشورهای خارجی تولید شده که در حجمهای عمده ای وارد کشور ما می شود، اما اخیرا تولیدکنندگان داخلی دست به طراحی و ساخت دوربینهای مدار بسته با کیفیت زده اند که در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار خوب و با کیفیت می باشند.

از مزایای اصلی آن نصب میباشد که از سیستم مداربسته معمولی آسانتر است. همیشه نکاتی برای خرید دوربین مداربسته وجود دارد که باید به آنها توجه داشت و برخی از آن ها، قیمت، تکنولوژی، برند، کیفیت، لنز، کیس و بدنه، قابلیت دید در شب، مخفی شدن، نحوه فروش محصول و غیره که البته باید دید برای مصارف خانگی این محصول را می خواهید یا استفاده های دیگری از آن دارید. پس از تعیین این موارد نیز بایستی توجه داشت که بسته به برند و کیفیت ساخت یک دوربین، قیمت دوربین مداربسته میتواند متفاوت باشد. اگر به دنبال خرید دوربین مدار بسته با کیفیت و قیمت مناسب هستید، محصولات کیانام ارتباط بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. زیرا محصولات داهوا در عین حال که کیفیتی خوب دارند، دارای قیمت مناسبی نیز هستند و این موضوع برای کاربران بسیار اهمیت دارد.

این دوربین ها دارای شکلی گنبدی رو به پایین هستند و عمده استفاده آنها در محیط های داخلی می باشد. دوربین مداربسته نقش بزرگی در جامعه امروزی ایفا می کند و با دوربین های اطراف ما، زندگی روزمره ما هر روز سطوح بالاتری از امنیت را تجربه می کند. دوربینهای Dome از بهترین انتخابها در مورد نوع دوربین مداربسته هستند. NVR از دوربین های IP استفاده می کند ، زیرا این نوع دوربین ها با استفاده از کابل های اترنت یا WiFi در شبکه کار می کنند. یکی دیگر از مشکلات دوربینهای بی سیم نسبت به سیمی به برد نسبتا پایین آنها در ارسال اطلاعات باز میگردد زیرا دوربینهای سیمی قادرند مسافتهای بسیار طولانی را با کمک کابل شبکه پوششدهی کنند. کیفیت تصاویر ضبط شده توسط این دوربین بسیار بالا بوده و از امنیت بسیار مطلوبی برخوردار است. این دوربین بیسیم برای مشتریانی که قصد نصب دوربین مداربسته برای منزل خود دارند از نظر قیمت و کیفیت بسیار مقرون به صرفه است. اکثر مراکز پخش انواع قطعات الکترونیکی و فروشگاه های بزرگ الکتریکی فروش دوربین مداربسته خانگی را با قیمت های مناسب انجام می دهند و افراد با مراجعه به آنها می توانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

در اغلب دوربینهای مداربسته حفاظتی از دو نوع چیپ استفاده میشود که عبارتند از:CCD و CMOS . از انواع دوربینهای مداربسته داهوا میتوان به دوربین مداربسته بولت داهوا، دوربین مداربسته دام داهوا، دوربین ptz و دوربین مداربسته بیسیم یا همان وایرلس اشاره کرد. دوربین های PTZ نوعی از دوربین های مدار بسته اسپید دام هستند. دوربینهای ptz داهوا میتوانند تغییرات محیط را تشخیص دهد و با توجه به این تغییرات میتواند آلارم ارسال کند. در عملکرد این دوربینها نور ماهیتی نخواهد داشت؛ بلکه آنها سطح دمای حاکم بر اجسام محیط را رصد کرده و میتوانند هر گونه تغییرات دمایی که با احتمال بالا خبر از حضور جسمی متحرک دارد را گزارش دهند. دوربینهای تحت شبکه به گونهای طراحی شدند که امکان رصد کردن مکان مدنظر در فواصل دورتر را تنها با اتصال به اینترنت فراهم میآورند که برای استفاده از این ویژگی میتوان آدرس IP مدنظر خود را بر روی آن تنظیم نموده و به صورت آنلاین همزمان تصاویر را با موبایل یا رایانهی خود مشاهده نمود. دوربین مدار بسته بیسیم یا وایرلس Wireless : ویژگی اصلی این نوع از دوربین های مدار بسته بیسیم بودن آنهاست ولی قیمت بالاتری دارند.

برخی از دوربینها طراحی ساده ای دارند و برخی مدل های دیگر قابلیت دید در شب دارند و علاوه بر آن کیفیت تصویر برداری نیز می تواند در میزان قیمت دوربین مدار بسته اثر گذار باشد. برای مشاهده انواع دوربین های وایفای و قیمت و سایر مشخصات آنها کلیک کنید. یکی از پرکاربردترین مدل های دوربین مداربسته را دوربین های باکسی شکل داده اند که مناسب برای استفاده در موارد صنعتی می باشند. از دیگر قابلیتهای دوربینهای مداربسته داهوا میتوان به امکان شمارش افراد و تشخیص حرارت است که امنیت محیط را افزایش میدهد. لازم به ذکر است که هر کدام از این دوربینها برای مکانهای مختلفی کارایی خاصی دارند و با توجه به قابلیتهای پیشرفته ای که دارند دارای قیمتهای بسیار مناسبی هستند.

در این دوربینها برای ارسال صدا و تصویر از دو کابل مختلف استفاده شده و کابل دیگری نیز در دوربین وجود دارد که مسئولیت جلوگیری از ایجاد نویز را برعهده دارد. پردازنده تصویر یکی از مهترین بخش ها در تعیین کیفیت تصویر دوربین مداربسته می باشد. اینکه چگونه تصاویر با حداقل کابل ارتباطی و با بالاترین کیفیت ممکن به مرکز نظارتی منتقل شود تنها از سیستم های تحت شبکه بر می آید. اکثر بیمارستانها، مراکز نظامی و دادگستری، زندانها، انبارها، پارکینگها، مجتمعهای مسکونی و تجاری، مجموعه های اداری، بانکها، مراکز آموزشی، فروشگاه ها، مجموعه های تفریحی و هر مجموعه دیگری که در آن نیاز به حراست و نگهبانی باشد از این دوربین مدار بسته چشم ماهی استفاده می کنند که برخی از مدلهای مخفی آن را در مکان های حساس ممکن است که به کار گرفته باشند. مکان هایی مثل دفتر ریاست، حسابداری و غیره نیاز به مراقبتهای حساستری دارند و معمولا برای این مکان ها از دوربین مدار بسته مخفی استفاده می کنند دوربین های مدار بسته مخفی انواع و مدل های مختلفی دارند که برای هر مکانی نوع خاصی از آن طراحی شده است. این دوربینها در دو نوع دارای مادون قرمز و بدون مادون قرمز تولید میشوند.

قرارداد سیپ یک پروتکل سیگنالی است که پیام ارسالی میان دو نقطه پایانی در شبکههای ارتباطی voip را ممکن می سازد. و ببینید چقدر با هزینه کم می توانید دوربین مداربسته تهیه کنید که قیمت آن ها فوق العاده کم می باشد. در این مقاله شما را با انواع محصولات داهوا، قیمت داهوا و بسیاری از نکات دیگر آشنا کردیم. در قسمت بعد شما را با این تجهیزات بیشتر آشنا میکنیم. در ادامه قیمت داهوا را نیز بررسی میکنیم. سوالی متداول که اکثرا دنبال پاسخی کامل هستند، سعی میکنیم تو این مقاله بصورت کامل به بررسی انواع دوربین مداربسته بپردازیم. در این مقاله سعی داریم در مورد اجزای دوربین مدار بسته و تجهیزات مورد نیاز برای نصب این دستگاه ها مطالبی را بیان کنیم. به طور کلی میتوان جزئیات و مشخصات زیادی برای دوربینهای حفاظتی مداربسته بیان کرد. دوربینهای مداربسته HD کیفیت تصویر بینظیری را ارائه میدهند که تصاویری با وضوحبالا ارائه میدهند. به عنوان مثال فیلتر AGC در دوربینهای برای کنترل و اصلاح نور کم محیط و تصویر برداری با کیفیت بالاتر استفاده میکند و در سیستم های مداربسته انالوگ از استاندارد TVL برای نشان دادن تفکیک پذیری تصاویر دوربین استفاده میشود. این دوربین مداربسته از استاندارد IP66 و IP67 پشتیبانی می کنند و اغلب روی دیوار ها و زیر سقف ها نصب می گردد.

توجه داشته باشید که در توتال شبکه انواع پکیج داهوا متناسب با نیاز شما وجود دارد که با خیال راحت میتوانید آنها را تهیه کنید. بنابراین اگر می خواهید مدلی که تهیه می کنید مقرون به صرفه باشد، باید در این زمینه به مدل دوربین دقت کنید. علاوه بر این، در طول سالها، قیمت دوربینهای مدار بسته کاهش یافته است و تقریباً برای همه خانوادهها مقرون به صرفهتر شده است. ممنون که تا انتهای مقالهی قیمت داهوا همراه ما بودید. تمامی مراحل مثل روش آنالوگ است با این تفاوت که کابل کشی و نصب تجهیزات باید به این صورت انجام شود.

دستگاه xvr داهوا میتواند سیگنالهای آنالوگ و دیجیتال را به صورت همزمان دریافت کند. می توانید از راه های خیلی دور به صورت آنلاین به دوربین مدار بسته وای فای خود متصل شده و تصویر دوربین ها را به صورت زنده (live) یا به صورت playback مشاهده فرمایید . آیفونهای تصویری داهوا میتوانند به محصولات دیگر داهوا متصل شوند، همچنین از قرارداد sip پیروی میکنند. طیف گستردهای از راه حلهای نظارت تصویری شبکه از جمله: دوربینها، رمزگذارها، نرمافزارهای مدیریت ویدئو، ضبط کنندهها، تجزیهوتحلیل و برنامههای کاربردی. امروزه بیشتر مجموعه ها برای کنترل و نظارت محیط درونی و بیرونی خود از دوربین مداربسته مخفی استفاده می کنند برای خرید این محصولات می توانید به مراکز پخش و فروش انواع لوازم الکترونیکی وراجعه کنید که برخی از این ارائه کنندگان اپراتور نصب و راه اندازی را برای سرویس دهی این دوربینها نیز ارسال می کنند.

شما با این دوربین میتوانید ویدئو را از راه دور نیز مشاهده کنید و آن را از طریق سایت hikvision-pro-cctv اینترنت منتقل کنید. برای نشان دادن کیفیت تصویر دوربینهای آنالوگ از واحد تی وی لاین (TVL) استفاده میکنیم و هر چه مقدار تی وی لاین بالاتر باشد، کیفیت تصویر دوربین نیز بهتر خواهد بود. برای افزایش کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربینهای حفاظتی دو عامل مهم وجود دارد. لنز، لنز و لنز؛ سه عامل تعیینکننده زاویه دید دوربین! لنز: لنز دوربین مهمترین عامل در تعیین زاویه دید شما است. قبل از تعیین قیمت دوربین مداربسته، لازم است نوع دوربین خود را که میتواند به لحاظ شکل ظاهری و مشخصات فنی نظیر رزولوشن و تکنولوژی متفاوت باشد را در اولین قدم انتخاب کنیم. اگر بخواهیم قیمت داهوا برای این محصولات را بیان گنیم باید بگوییم نسبت به انواع آنها قیمتی متفاوت هستند. ما در این قسمت به 3 نوع از دوربین مداربسته گردان میپردازیم و قابلیت ها ، مشخصات فنی و از لحاظ قیمت آنها را بررسی خواهیم کرد.گفتنی است که تمامی این دوربین ها قابلیت PTZ را دارد. دیگر نیاز نیست برای خرید دوربین مداربسته بسیاری از زمان خود را صرف خرید حضوری کنید فقط با چند کلیک خریدی تضمین شده داشته باشید.

یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز پخش و فروش انواع دوربین مداربسته بی سیم با کیفیت این شرکت تجاری می باشد که برای راحتی مششتریان سایت اینترنتی خود را راه اندازی کرده تا مشتریان از این طریق خرید خود را بدون دردسر انجام دهند و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند. دوربینها با توجه به تعداد پیکسلهای خود میتوانند طیف نسبتا گستردهای از تصاویر ایجاد کنند که مهمترین تفاوت تصویرها در میزان کیفیت آنها خواهد بود. برخی از مهمترین ویژگیهای دوربینهای مدار بسته و پرسشهایی که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید، در ادامه این مطلب معرفی میشوند. بنابراین، وقتی می توانید همین امروز یک دوربین مدار بسته تهیه کنید، چرا این دست و آن دست می کنید؟