لیست کامل تجهیزات دوربین مداربسته

برد دید در شب این دوربینها وابسته به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته کم و زیاد سایت hikvision-pro-cctv میشود. تیم نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی و نظارتی الرت ایران متشکل از متخصصین نصب در تهران و ایران و سیستم های هوشمند سازی منازل با تجربه بالا و ارزشمند در اجرای پروژه های متعدد و موفق میتواند تمامی پروژه های مرتبط را در کم ترین زمان و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد. توجه داشته باشید که محل عبور کابل ها را باید به دقت مشخص کنید که بعد از انجام کابل کشی ، کابل بیشتری اضافه نیاید . برای انتخاب یک دوربین مدار بسته حرفه ای المان های مختلفی وجود دارد که هرکدام ممکن است مورد انتظار شما باشد به طور مثال ممکن است شما به دنبال کوچکترین دوربین مدار بسته باشید. همچنین باید بدانید که دوربین چگونه کار می کند زیرا این نیز نوع دوربینی را که به دنبال آن هستید تعیین می کند. در حالی که صحنههایی که تصویر در آنها تغییر میکند یا سوژهای را دنبال میکنند نیاز به رزولوشن بالا دارند.

در این مقاله سعی کردیم با دادن اطلاعات مفید در مورد نصب دوربین مداربسته و هزینههای آن، ویژگیهای یک نصاب دوربین مداربسته حرفهایی، نصب دوربین مداربسته در منزل و روی گوشی آگاهی شما کاربران عزیز را بالا ببریم. به گفته مقامات مسکو، بمباران روسیه به جای این مرکز تجاری مناطق نگهداری سلاح در اطراف را هدف قرار داده است. در دوربین دیجیتال پردازنده به جای تولید سیگنال ویدئویی، پکت­های قابل ارسال از طریق شبکه را تولید میکند. بهعنوان مثال، اگر از هر یک از دوربینهای امنیتی استفاده میکنید، ابتدا به تنظیمات اولیه و سپس تصویر بروید و رنگ را در ستون روز/شب انتخاب کنید. به تصویر رو به رو توجه کنید. نصب دوربین از طریق سیستم تغذیه مرکزی این امکان را برای شما به وجود میاورد که تغذیه همه دوربینها را از یک محل کنترل کنید.

دوربینهای چرخشی ، speed dome یا ptz به دوربین­های مداربسته­ای گفته می­شود که قابلیت چرخش دوربین در جای خود به وسیله کنترل کننده یا اتوماتیک فراهم شده باشد. بدین وسیله امکان ضبط و کنترل تصاویر از راه دور فراهم میشود.لازمه این اتفاق که نصب دوربین مدار بسته در مکانی باشد که مجهز به اینترنتباشد. اولین حالت که عموما در نصب دوربینهای مداربسته مورد استفاده قرار میگیرد، مدار آنالوگ (ای اچ دی – توربو اچ دی ) است.در این حالت دوربینها به وسیله کابلهای آرجی 59-6-11 متصل میشوند و اتصالات دوربین و برق آن به دستگاه دی وی آر انجام میشود. مرحله بعدی تکمیل نصب یک سیستم دوربین مداربسته امکان ضبط تصاویر دوربین ها است. الرت ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی و سابقه در انجام پروژه های موفق تلاش دارد با ارائه خدمات پروژه دوربین مدار بسته بستری را برای مشتریان فراهم سازد تا بتوانند با اطمینان خاطر از مشکلات نصب سیستم ها اقدام به تهیه کنند . به همین دلیل باید در انتخاب مکان مناسب نهایت دقت و توجه را به خرج داد و فاصلههای لازم را برای ایمنی آنها رعایت کرد. بسته به نوع دوربینها و سیستم کاری آنها بایستی از کابل و مدار خاص آنها استفاده شود.

اگر شما تجربهای از نصب دوربین مداربسته دارید و یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید خوشحال میشویم که آن را برای استفاده ما و بقیه کاربران در قسمت دیدگاه قرار دهید. یکی از دوربینها ایراد کارخانه ای داشت وقتی به دست ما رسید، ولی هماهنگ کردیم و ظرف 48 ساعت یه دوربین جدید برامون ارسال شد. سپس در ثانیه 0:39، موشک دوم بسیار نزدیکتر به دوربین فرود میآید. علاوه بر این، براساس ویدئویی که توسط مشاور ریاست جمهوری اوکراین در 28 جون 2022 به اشتراک گذاشته شده است، به نظر میرسد که اولین موشک را نشان میدهد که به مرکز تجاری نزدیک میشود و سپس منفجر میشود.

از آنجایی که در بیشتر موارد نصاب دوربین مداربسته خود تامین کننده و یا به نوعی فروشنده آن است، میبایست نصابی را انتخاب کنید که ضمن داشتن تعهد کاری، صداقت نیز داشته باشد تا منافع و رضایت کارفرما را ارجح بر منافع شخصی بداند. در یک پروژه نصب دوربین مدار بسته مانیتور وظیفه نمایش تصاویر ضبط شده به وسیله دوربین مداربسته را بر عهده دارد. مانیتور یک سیستم دوربین مدار بسته میتواند یک تلویزیون یا یک مانیتور باشد که تفاوت آنها در نوع ورودی آنهاست. توصیه میکنیم در تهیه تجهیزات دقت و توجه خاصی داشته باشید وتا حد امکان آنها را از بهترین مدلها و برندها با گارانتی شرکتی تهیه کنید. ولی بسیاری از آنها این قابلیت را دارند. نصاب دوربین مدار بسته باید آگاهی و شناخت کامل نسبت به دوربینهای موجود در بازار و ویژگیهای آنها داشته باشد.

اگر شما دوربینی که میخواهید نصب کنید در ارتفاع بالای ۴ الی ۵ متر نصب کنید تصویر مناسبی به شما ارائه نمی دهد ارتفاع استاندارد نصب دوربین باید در ارتفاع ۳ الی ۴ متر باشد تا شما بتوانید چهره و پلاک خودروی مورد نظرتان را شناسایی کنید در غیر این صورت شما فقط فضای مورد نظرتان را می بینید تصویر مناسبی برای تشخیص چهره پلاک خودرو را نخواهید داشت. شما به عنوان یک کاربر می توانید تمام محیط حساس و نیمه حساس را با یک یا چند دوربین نظارتی پایش و کنترل نمایید که علاوه بر کاهش هزینه ها باعث دقت بسیار بالا در حفاظت و تامین امنیت محیط های حساس می شود. بعضی از آپشن هایی کهدر اختیار کاربر قرار داده می شوند بر قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیردارند. مدل قدیمی و شناخته شده این نوع دوربین ها Pan and Tilt است که برای ورود دوربین به هر کجا که بخواهد به آنجا مراجعه کند ، به ورودی کاربر نیاز دارد.

2. تصویری از دوربین مداربسته نشان داده نمیشود، اما دوربین روشن است. 1. دوربین مداربسته روشن نمیشود. اگر شما نیز از دارندگان سیستم های مداربسته قدیمی هستید و به فکر تعویض دوربین ها و تجهیزات قدیمی خود با تجهیزات جدید هستید می توانید با همکاران شرکت ما تماس حاصل نموده و اطلاعات سیستم مداربسته خود را در اختیار ایشان قرار دهید تا از مشاوره آنها استفاده نموده و با نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته بهترین پیشنهادات را از طرف ایشان دریافت کنید. بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی ، می توانید ماکت دوربین مداربسته CCD مدل S1 را در محل مورد نظر خود نصب نموده و آن جا را از نظر روانی ، امن تر کنید. در گذشته سیستمهای آنالوگ کیفیت مناسبی نداشتند و کیفیتی در حدود ۰٫۰۳ مگاپیکسل خروجی میدادند اما در سالهای اخیر شرکتهای مختلفی تکنولوژی های جدیدی عرضه نموده اند که در همان بستر آنالوگ کیفیت بالای مگاپیکسلی رد و بدل شود. در گذشته برای ضبط تصاویر از یک Video Recorder استفاده میشد که به طور مجزا به سوئیچر وصل شده و تصاویری را که بر روی مانیتور نمایش داده میشد را ضبط میکرد. بنا به کاربری که دوربین های مداربسته دارند در مدل ها و انواع مختلفی تولید می شوند و دارای قیمت های متفاوتی هم هستند که البته بیش تر افراد دوربین مدار بسته ارزان را ترجیح می دهند .

اما واقعیت این است که نصب دوربین مدار بسته در منزل و محل کار را باید به متخصصان مجرب سپرد؛ زیرا کوچکترین اشتباهات میتواند احتمال رخنه را شدیدا بالا ببرد. در چنین روش نصبی همچنین طول کابل کشی نیز افزایش مییابد چراکه باید از هر دوربین یک سیم تغذیه هم به منبع تغذیه (که معمولا در محل نمایش تصاویر قرار دارد) برود این کار باعث افزایش کابل های داخل داکت کشی محل و بالا رفتن احتمال آتش سوزی و حریق نیز می شود. این افزایش جمعیت باعث بالا رفتن آمار سرقت میشود. ویژگی اصلی و نقطه قوت دوربین های بولت دید بالا و مشاهده مسافت طولانی است. سیستم دوربین مداربسته در مجتمع های مسکونی با هدف کنترل ورود و خروج افراد و خودرو ها و بالا بردن ضریب امنیتی ساختمان در برابر ورود افراد غریبه یا سارقین نصب می شود. برای دور نگه داشتن حشرات از دوربین امنیتی خود از یک دافع حشرات یا اسپری عنکبوت استفاده کنید. گاهی اوقات گره و یا آسیب در کابل موجب بروز خرابی دوربین مداربسته میشود. هزینه خرید تجهیزات که شامل دوربین، دستگاه ضبط تصاویر، کابل و متعلقات، هارد و . در این طرح دوربین ها و تجهیزات قدیمی و کهنه شما تحویل همکاران ما گشته و به جای دوربین ها و تجهیزات تحویل شده، دوربین ها و تجهیزات جدید دریافت میکنید.

یک نصاب دوربین مداربسته حرفهای و مجرب میتواند با دادن مشاوره درست و مناسب، سیستم مناسبی را برای شما پیاده کند. دوربین مدار بسته را به طور مجزا بر روی مانیتور ببینید. قدم بعدی امکان نمایش چندین دوربین با یک مانیتور بود. این دوربین ها 360 درجه چرخش و 180 درجه بالا و پایین می روند و معمولا دارای زوم اپتیکال می باشند. زوم اپتیکال در این دوربینها، به این معنی است که میتوانید تمرکز بیشتری داشته باشید. 4. دوربین قدرت زوم شدگی خود را از دست داده است. پیشنهاد به شما: مقاله شرکت نصب دوربین مداربسته را حتما بخوانید. برای نصب دوربین مداربسته روی گوشی باید دستگاه ِDVR را به اینترنت وصل کنید و از نصاب خود بخواهید که تنظیمات آن را برایتان ایجاد کند. الرت ایران با در دست داشتن تیمی از متخصصان در سراسر ایران امکان عقد قرارداد با تمامی اشخاص وشرکتها و دفترها به صورت ماهیانه یا سالیانه میباشد.برخی از موارد مورد پشتیبانی توسط تیم الرت ایران شامل موارد زیر میباشد: همچنین نمونه قرارداد را میتوانید از اینجا مشاهده فرمایید. پارامترهای بسیار مهم برای یک موقعیت فیزیکی نصب دوربین عبارتند از : موقعیت داخلی (ایندور – در فضای مسقف) یا موقعیت خارجی (اوتدور – در فضای سر باز)، نوع، منبع و شدت نور تابشی در محیط نصب دوربین، میزان تغییر شدت نور به صورت لحظهای و در طول شبانه روز، و نهایتا فاصله و اندازه اشیاء مورد نظارت در محیط نصب دوربین و میزان تحرک اشیاء در محیط ؛ علاوه بر این پارامترها موارد دیگری نیز در انتخاب دقیق نوع و مدل دوربین موثر میباشند که در مطالب زیر به آنها پرداخته شده است.

مرکز خرید در زمان حمله “کاربری” نداشته است؟ بسته به کاربری و انتظارات خود می توانید محصول خود را از این برند دوربین مداربسته که یکی از پرفروش ترین برند های دوربین مداربسته است انتخاب کنید. اگر قصد نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه IP دارید بنابراین باید دوربین های آی پی را توسط کابل شبکه CAT5 یا CAT6 به NVR یا به سوئیچ شبکه وصل نمایید. در ساختار دوربین های مدار بسته تحت شبکه، تجهیزات پسیو شبکه بیشتری به نسبت دوربین های آنالوگ نیاز می باشد و برای راه اندازی این دوربین ها نیاز به سوئیچ شبکه برای برقراری ارتباط بین دوربین ها و سیستم های اتصالی می باشد و هم چنین در صورتی که قصد داشته باشید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت محل کار و زندگی خود را مشاهده کنید همانند دوربین های آنالوگ نیاز به یک مودم روتر دارید. با الرت ایران یک نصب خاطر جمع در منزل و یا محل کار خود داشته باشید.ما در الرت ایران قصد داریم با ارائهی گارانتی مناسب، خدمات نصب دوربین مداربسته و پاسخگویی و ارسال سریع کالا به مشتریان آنان را در دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، کابل شبکه، رک و تجهیزات رک، میکروفون، خانه هوشمند و سانترال و به صورت کلی تهیه کالای اصل و باکیفیت یاری رسانیم.

این دوربین ها ظاهری شبیه چشم ماهی دارند و دقیقاً به مناسبت همین شباهت، به آنها این اسم را داده اند. کیفیت آنها آنالوگ است و امکان استفاده از آنها بصورت دوربین آنالوگ و یا دوربین تحت شبکه وجود دارد. امروزه DVRها و NVR ها و سیستمهای Stand alone این امکان را به شما میدهند که تمامی کنترلهای مربوطه را به اضافه امکان ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته و ضبط صدای محیط با یک دستگاه به دست اورید که باعث کاهش نسبی هزینه , پیچیدگی و حجم سیستم مداربسته میشود. همه از مواردی هستندکه قیمت نصب دوربین مداربسته را تغییر می دهند. شما پس از نصب سیستم دوربین مدار بسته در محل شرکت یا فروشگاه خود می توانید نظارتی همه جانبه بر نوع رفتار و برخورد با دیگر پرسنل و مراجعه کنندگان , لحن صحبت و یا اشتباهات آن ها داشته باشید و در نهایت با استفاده از این نظارت راندمان کاری خود را بالا ببرید. با کمک این نقشه ها میتوان نصب را در مدت زمان کوتاهتری انجام داد و همچنین تخمین مناسبی از ابزار و لوازم مورد نیاز داشت. در صورتی که برای تامین امنیت محیط مورد نظرتان نیاز به مشاوره و کارشناسی دارید الرت ایران متخصصین خود را به رایگان در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با دیدی باز پروژه دوربین مدار بسته سیستم دزدگیر و یا سیستم اعلام حریق مناسب فضای خود را انتخاب نمایید.ما از مشاوره جهت نصب تا اجرای کامل پروژه در کنارتان خواهیم بود.

نصاب دوربین مدار بسته توانایی تشخیص دوربین مورد نیاز برای یک محیط و یا مکان خاص و همچنین نصب اصولی و استاندارد آن را میداند. علاوه بر ارسال سیگنالهای صوتی و تصویری، دوربین HDCVI به یک کانال دوجهتی جهت ارسال فرمانهای کنترل بین تجهیزات گیرنده و فرستنده مجهز شده است و اجازه برخی عملکردها مانند کنترل دوربین چرخشی، کنترل فوکوس و ارسال آلارم را میدهد. همچنین با نظارت بر نوع تردد خودرو ها در پارکینگ چشم ناظری بسیار دقیق برای خودرو ساکنین محسوب می شود. در واقع این سیستم ها یک وسیله بازدارنده قدرتمند برای مجرمان محسوب میشود تا افراد غریبه جرئت ورود غیرقانونی به املاک خصوصی را نداشته باشند علاوه بر اینکه یک روش معتبر تحقیق و اثبات جرم نیز هست و بی دلیل نیست که مشاغل مختلف را نیز ترغیب کرده است از این طریق امنیت را فراهم کنند.حتماً شما نیز مشاهده کرده اید که اغلب شرکت ها، سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی در تلاشند بهترین برند دوربین مداربسته را به کار ببرند. رزولوشن تصویر 2 مگاپیکسل است که در بین دوربین های مداربسته بهترین میزان کیفیت محسوب می گردد. طول میکشید تا دوربینی که تازه روشن شده بود تصویر درستی را ارائه دهد.