چگونه فیلم دوربین مدار بسته حذف شده را بازیابی کنیم؟

چگونه فیلم دوربین مدار بسته حذف شده را بازیابی کنیم؟

با پیشرفت جهان در فناوری، مردم به ابزارهایی دسترسی پیدا می کنند که برای استفاده شخصی و تجاری هوشمندتر هستند. دوربین های امنیتی مفید هستند زیرا به نظارت مداوم بر اماکن شخصی و تجاری کمک می کنند.

بنابراین ابزارهای مدرن ضد سرقتی هستند که همه می خواهند در محل کار خود نصب کنند. با این حال، آن‌ها همچنین با چالش‌های از دست دادن داده‌ها مواجه هستند که شما باید آماده رویارویی با آنها باشید تا اطمینان حاصل کنید که از نصب دوربین مداربسته خود بهترین استفاده را می‌کنید.

اگر به طور تصادفی فیلم دوربین مداربسته خود را حذف کردید یا به طور تصادفی آن را از دست دادید، هرگز نباید امید خود را از دست بدهید. این به این دلیل است که راه های مختلفی برای بازیابی فیلم های دوربین مدار بسته حذف شده وجود دارد، همانطور که راه هایی برای بازیابی فایل های حذف شده از سایر دستگاه های ذخیره سازی وجود دارد.

در این مقاله برخی از بهترین روش هایی را به شما نشان می دهیم که در صورت گم شدن فایل های دوربین مداربسته خود و نیاز به بازیابی آنها می تو،د از آنها استفاده کنید. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات، ویدیوی حذف شده را از دوربین مداربسته بازیابی کنید، که یکی از بهترین روش هایی است که توصیه می کنیم در مواقعی که نیاز فوری برای بازیابی فیلم از دست رفته خود دارید، از آن استفاده کنید.

فیلم دوربین مدار بسته چگونه از بین می رود؟

به غیر از حذف، که می تواند عمدی یا تصادفی باشد، راه های زیادی وجود دارد که افراد فیلم دوربین مدار بسته را از دست می دهند. به ،وان مثال، اسنپ شات های قدیمی شما را می توان با ع، های جدید جایگزین کرد! راه های دیگری که می تو،د فیلم را از دست بدهید عبارتند از:

 • دوربین مدار بسته در اثر آتش سوزی آسیب دید
 • آسیب دیدگی دوربین مداربسته در اثر آب یا آب و هوای بد
 • کارت SD دوربین مدار بسته آسیب دیده یا معیوب است
 • ،ابی هارد دیسک
 • حمله ویروسی

امکان بازیابی اطلاعات از دست رفته از تمام سناریوهای فوق از جمله حذف تصادفی وجود دارد. با این حال، موفقیت به زمان و ابزار مورد استفاده بستگی دارد. اگر چه در لیست نیست، مردم همچنین می توانند فیلم دوربین مدار بسته را به دلیل سرقت از دست بدهند! اگر گجت های دوربین مداربسته به درستی یا ایمن نصب نشوند، ممکن است قرب، سرقت نیز شوند. در این حالت، تنها در صورتی می‌تو،د ضبط‌ها را بازیابی کنید که یک سیستم پشتیبان برای تمام فیلم‌های خود داشته باشید.

نحوه بازیابی فیلم دوربین مدار بسته حذف شده

در حالت ایده آل، راه های مختلفی برای بازیابی تصاویر دوربین مدار بسته حذف شده وجود دارد. در این بخش، برخی از این روش ها از جمله نحوه استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات برای بازیابی فیلم دوربین مدار بسته حذف شده را به شما نشان خواهیم داد. ادامه مطلب را بخو،د و مطمئن شوید که فقط بهترین روش یا روشی را انتخاب می‌کنید که بتو،د بدون نیاز به استخدام یک حرفه‌ای پولی، عالی عمل کنید.

روش 1: فیلم دوربین مدار بسته حذف شده را از پشتیبان بازیابی کنید

این احتمالاً ساده ترین و ساده ترین راه برای بازیابی فیلم های دوربین مدار بسته حذف شده است. این به شما نشان می دهد که چقدر مهم است که از همه فایل های خود از جمله فیلم های دوربین مدار بسته پشتیبان بگیرید. خواه این ع،‌های فوری از محل کار شما باشد یا فقط یک منطقه خانه، باید همه فایل‌ها را با اهمیت بالا مشاهده کنید. پشتیبان گیری منظم از آنها به شما نشان می دهد که چقدر ویدیوها برای شما مهم هستند.

اگر قبلاً نوعی پشتیبان دارید، پوشه‌هایی را که از ع،‌های فوری شما پشتیبان‌گیری می‌شود بررسی کنید و فایل‌های مورد نیاز خود را پیدا کنید. می تو،د بر اساس تاریخ جستجو کنید تا جستجوی خود را سریعتر و کارآمدتر کنید.

به یاد داشته باشید که پشتیبان گیری می تواند محلی یا مبتنی بر ابر باشد. اگر از پشتیبان‌گیری محلی در رایانه شخصی خود استفاده می‌کنید، بازیابی آنها آسان‌تر و سریع‌تر خواهد بود. با این حال، بک آپ های ابری نیز به راحتی قابل بازیابی هستند. با این حال، پشتیبان گیری ابری بهتر است زیرا به شما امکان دسترسی دائمی به فیلم خود را بدون توجه به موقعیت مک، شما می دهد.

روش 2: تصاویر دوربین مدار بسته حذف شده را با استفاده از Command Prompt بازیابی کنید

شاید به تازگی متوجه شده باشید که هیچ نسخه پشتیبان از فیلم خود ندارید. این اصلاً پایان کار نیست. پس از حذف تصادفی، همچنان می تو،د فیلم دوربین مدار بسته خود را بازیابی کنید. این بار از Command Prompt استفاده خواهید کرد.

برای ادامه این روش مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: برای شروع و اجرای CMD “Win + R” را فشار دهید.

گام 2در پنجره باز شده عبارت cmd.exe را تایپ کرده و OK را فشار دهید.

مرحله 3: اکنون در دستور “chkdsk X:/f” را تایپ کنید تا ،مت های بد را بررسی کنید و Enter را فشار دهید. باید حرف “X” را با حرف درایو خاص درایو حاوی ع، های فوری جایگزین کنید.

مرحله 4: اگر درایو در حال استفاده است، “Y” را تایپ کنید و Enter را فشار دهید. اگر هیچ درخواستی را مشاهده نکردید، به مرحله بعدی بروید.

مرحله 5: دستور “attrib – h -r -s/s/dH:*-*” را اجرا کنید و Enter را فشار دهید تا ع، های حذف شده را بازیابی کنید.

روش 3: فیلم دوربین مدار بسته حذف شده را با نرم افزار بازیابی اطلاعات بازیابی کنید

اگر هنوز نمی‌تو،د فیلم‌های دوربین مداربسته حذف شده را با استفاده از Command Prompt بازیابی کنید، ممکن است به رویکرد همه‌کاره‌تری نیاز داشته باشید. نرم افزار بازیابی اطلاعات راه بهتری برای بازیابی فایل های از دست رفته از طیف گسترده ای از دستگاه های ذخیره سازی از جمله دوربین مدار بسته است.

Disk Drill از CleverFiles یکی از این برنامه هاست. این یکی از بهترین و محبوب ترین راه حل های بازیابی ویدیو است که امروزه می تو،د به آن اعتماد کنید. این برنامه که با ویژگی‌های قدرتمندی از جمله اسکن سریع و پیش‌نمایش فایل طراحی شده است، مورد اعتماد بسیاری است زیرا بالاترین میزان موفقیت را در بازار امروز ارائه می‌کند.

برخی از مهم ترین ویژگی هایی که آن را به نرم افزار بازیابی اطلاعات ترجیحی برای تقریباً همه حالات تبدیل می کند عبارتند از:

 • فرمت های فایل های متعدد از جمله ویدئو، صدا، اسناد و تصاویر پشتیب، می شود
 • ویژگی های اسکن سریع و اسکن عمیق
 • این یک پیش نمایش یکپارچه از نتایج جستجو را ارائه می دهد
 • می‌تو،د در هر زم، فرآیند اسکن را متوقف کنید، ادامه دهید یا متوقف کنید
 • رابط کاربر پسند آن، آن را برای زبان آموزان و کارشناسان به طور ی،ان مفید می کند
 • نسخه رایگان موجود است

اگر می خواهید روند بازیابی اطلاعات را با استفاده از بهترین نرم افزار بازیابی ویدیو ادامه دهید، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: با دانلود و نصب Disk Drill در رایانه ویندوزی خود شروع کنید.

گام 2: اگر دوربین مداربسته شما از کارت SD استفاده می کند، آن را به کامپیوتر ویندوزی خود وصل کنید.

مرحله 3: روی Disk Drill دوبار کلیک کنید تا راه اندازی شود و درایو حاوی فیلم دوربین مدار بسته خود را از لیست حجم های موجود انتخاب کنید.

مرحله 4: دکمه «جستجو» را فشار دهید تا جستجوی ویدیوهای حذف شده شروع شود.

مرحله 5: پیش نمایش نتایج نمایش داده شده در پایان فرآیند بازیابی. Disk Drill همچنین به شما این امکان را می دهد که پیشرفت را کنترل کنید و هنگامی که فیلم های مورد نظر شما شناسایی شد، اسکن را متوقف کنید.

مرحله 6: دکمه “بازیابی” را برای بازیابی ع، های فوری انتخاب شده فشار دهید.

نتیجه

اگرچه بازیابی فیلم های دوربین مدار بسته حذف شده آسان است، اما توصیه می کنیم از تمام ویدیوهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا دفعه بعد در موقعیت خطرناکی قرار نگیرید. همچنین، ما شما را تشویق می‌کنیم که در صورت از دست دادن اطلاعات، فوراً از Disk Drill استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که همیشه شانس بیشتری برای بازیابی دارید.

منبع: https://learncctv.com/،w-to-restore-deleted-cctv-footage/