Swann Security برنده 8 جایزه در CES برای هشدار شخصی ActiveResponse، دربان هوش مصنوعی HomeShield و سیستم برد بلند MaxRanger4K شد.

Swann Security برنده 8 جایزه در CES برای هشدار شخصی ActiveResponse، دربان هوش مصنوعی HomeShield و سیستم برد بلند MaxRanger4K شد.

آ،ین به روز رس، در 26 ژانویه 2024

سوان از یک طیف محصول هیجان انگیز برای سال 2024 و یک برند جدید برای این شرکت رونمایی می کند

SANTA FE SPRINGS، CA، 22 ژانویه 2024 (Newswire.com) – سوان، رهبر جه، امنیت شخصی، در نمایشگاه CES 2024 – تأثیرگذارترین رویداد فناوری جهان که از 9 تا 12 ژانویه 2024 در ، وگاس برگزار شد – به نمایش گذاشته شد. هشت جایزه برای آنها هشدار ایمنی شخصی ActiveResponse™، دربان امنیتی هوش مصنوعی Swann HomeShield™، و سیستم خورشیدی بی سیم برد بلند MaxRanger4K™.

این هشت جایزه شامل موارد زیر بود:

 • جایزه نوآوری CES 2024: هشدار ایمنی شخصی ActiveResponse
 • جایزه نوآوری CES 2024: دربان صوتی HomeShield AI
 • برنده جایزه TWICE 2024: هشدار ایمنی شخصی ActiveResponse
 • برنده 2024 TWICE: سیستم خورشیدی بی سیم برد بلند MaxRanger4K
 • برنده جایزه سیستم های مس، 2024: سیستم خورشیدی بی سیم برد بلند MaxRanger4K
 • برنده جایزه TechRadar Pro 2024: هشدار ایمنی شخصی ActiveResponse
 • برنده TechRadar Pro 2024: سیستم خورشیدی بی سیم برد بلند MaxRanger4K
 • جایزه انتخاب ویرایشگر Gear Brain برای بهترین نمایشگاه CES 2024: سیستم انرژی خورشیدی بی سیم برد بلند MaxRanger4K

ال، تالوسکی، مدیرعامل Swann Communications گفت: “ما مفت،یم که هیئت داوران CES و این نشریات مهم امنیتی آ،ین محصولات Swann را به رسمیت شناخته اند. این محصولات گواهی بر طراحی نوآورانه و ویژگی های فناوری پیشرفته ما هستند.” ببینید سوان در سال 2017 چه چیزی منتشر خواهد کرد.» 2024.

علاوه بر این، سوان محصولات نوآورانه دیگری را که مصرف کنندگان می توانند در سال 2024 انتظار داشته باشند را به نمایش گذاشت، از جمله:

 • Swan Body 4K زنگ درب تصویری بی سیم
 • Xtreem4Kدوربین نورافکن بی سیم
 • PanTilt4Kدوربین مدار بسته بی سیم
 • AllSecure4K+ سیستم امنیتی بی سیم و موارد دیگر.

سوان سکیوریتی همچنین از یک نام تجاری جدید برای مطابقت با دوران جدید سوان در امنیت پرده برداری کرد که با تغییراتی در رهبری اجرایی، از جمله مدیر عامل ال، تالفسکی، شعار جدید “امنیتی که می تو،د اعتماد کنید” و تمرکز بر نوآوری و اعتماد ایجاد شده توسط 40 عضو، مشخص شده است. علامت گذاری. سال میراث.

SWAN-2024-LOGO

درباره سوان:

Swann یک رهبر جه، در نظارت امنیتی انجام دهید، ارائه راه حل های مبتکرانه و مقرون به صرفه برای امنیت و لوازم الکترونیکی مصرفی برای بیش از 30 سال، از زمان شروع کار در ملبورن، استرالیا، در سال 1987. سوان هوشمندترین راه حل های جهان را ایجاد و پشتیب، می کند. . شهودی‌ترین و با ارزش‌ترین راه‌حل‌های امنیتی برای اینکه مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد از خانه‌ها یا ،ب‌وکار خود محافظت کنند و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، مهم نیست که زندگی به کجا می‌رود.

Swann با دفاتری در ایالات متحده آمریکا، کانادا، ،ستان، استرالیا، چین و هنگ کنگ و شرکای توزیع در سراسر جهان، یک بازیگر اصلی در بازار جه، امنیت DIY است. Swann با ،ده فروشان و توزیع کنندگان عمده مانند Best Buy، Sam's Club، Lowe's Home Improvement، Menards، Costco W،lesale، Amazon، Dixons Carp،ne، Currys PC World، Screwfix، Exertis، JB Hi-Fi، Harvey Norman، Bunnings Ware،use و Jaycar همکاری می کند. الکترونیک. Officeworks، Ingram Micro و موارد دیگر. چشم انداز سوان این است که در راه حل های امنیتی هوشمند، مراقبت از مردم، و تبدیل هر خانه و تجارت به مک، امن، رهبر جه، باشد. Swann را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا به روز بم،د: فیس بوک، توییتر، لینکدین و یوتیوب.

مخاطب

جنیفر بونانتونی
روابط عمومی سوان آمریکا
(ایمیل محافظت شده)
323-496-1976منبع: https://blog.swann.com/swann-security-takes-،me-8-awards-ces-2024/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=swann-security-takes-،me-8-awards-ces-2024

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار